Aktualności

aktualności

To miejsce, gdzie przeczytasz co u nas słychać. Znajdziesz tu również informacje o promocjach, nowych inwestycjach i dniach otwartych.
Zachęcamy do obserwowania aktualności na bieżąco, by nie przegapić ofert specjalnych.

Osiedle majowe 2.0 Gliwice

O PROJEKCIE Osiedle Majowe 2.0 w Gliwicach to nowa, ekscytująca inwestycja deweloperska, która rozszerza ofertę mieszkalną w tej dynamicznie rozwijającej się okolicy. Składająca się z

Czytaj więcej »

Nowy Radzionków

O PROJEKCIE Nowy Radzionków to trzy budynki (każdy 3 piętrowy), składające się z 64 lokali mieszkalnych. Przemyślane układy mieszkań tworzą nową jakość dla przyszłych mieszkańców.

Czytaj więcej »

aktualności

13.06.2022 r.
Nabywco! Rozpoczynamy proces oferowania lokali mieszkalnych w ramach przedsięwzięcia deweloperskiego w Gliwicach
pod nazwą Osiedle Majowe budynek C oraz jesteśmy w gotowości do zawierania z nabywcami umów deweloperskich albo umów, o których mowa w art. 2 ust. 1 pkt 2, 3 lub 5 lub ust. 2 ustawy deweloperskiej!
 

25.11.2022 r.
Nowy Radzionków – prąd podłączony, zespół sprzedażowy gotowy, więc już możemy Was zaprosić do naszego biura sprzedaży w Radzionkowie.

15.12.2022 r.
Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Merkury Market. W związku z tym, kupujący mieszkania/domy na naszych osiedlach, będą mogli skorzystać z atrakcyjnego rabatu przygotowanego specjalnie dla nich!
Więcej informacji wraz z regulaminiem promocji w naszym Biurze Sprzedaży.
Na stronie: https://www.merkurymarket.pl/ możecie Państwo sprawdzić ofertę naszego partnera. Polecamy!