Osiedle majowe – Gliwice

O PROJEKCIE

Osiedle Majowe w Gliwicach przy ulicy Górnej, to kameralna inwestycja lokali mieszkalnych. Osiedle składa się z trzech budynków mieszkalnych położonych obok siebie:

Osiedle Majowe to przede wszystkim wygodne, przestronne i jasne wnętrza. Inwestycja ta, to szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanym metrażu, dzięki czemu w łatwy sposób znajdziecie Państwo miejsce dopasowane do indywidualnych potrzeb, wymagań i możliwości finansowych. Budynek C składa się z 14 mieszkań – od jedno do czteropokojowych, od 31,40 do 77,90m2. Budynek C dysponuje cichobieżną windą oraz wygodnymi komórkami lokatorskimi i miejscami parkingowymi.


Atuty Inwestycji

Lokalizacja

Lokalizacja dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta, jednak z dala od codziennego zgiełku, w zacisznej i zielonej przestrzeni. Nieruchomość przy ul. Górnej 43-47 w Gliwicach to idealne miejscem do życia dla osób ceniących komfort, spokój oraz prywatność, a także nowoczesny design. Dzięki bliskiej lokalizacji z węzłem ” Sośnica” łączącym autostradę A1 i A4, drogę nr 44 oraz DTŚ istnieje możliwość szybkiego połączenia z innymi miastami aglomeracji śląskiej.

Wszędzie blisko: